... ÚVOD ...
 
 

 

Snowfall a Snowball - efekt sněžení, světelní dekorace, vánoční dekorace

Samba Lighting System, s.r.o. - O nás

Firma Samba Lighting System púsobí na trhu se světelnými dekorácemi od roku 1994. Zaoberá se dovozem, tvorbou a prodejem produktů zamněřenou na světelnou dekoraci. Společnost počas své doby působení vyhrala množství významních konkurzů zamněřených na výzdobu v Bratislavě, jak i v mnohých jiných městech na Slovenku i v České republice.

Naše firma Vám nabízí vánoční výzdobu ulic, náměstí, budov, parků, vánočních stromečkú (od nejmenších až po ty nejvěčší stromy na námněstích) pomocí různých světelních motívú a nápisú. Standardní motivy je možné přispůsobit dle potřeby (rozměry, spúsob úchytu, barvy, tvar), případně je možné vyrobit úplně nové motivy dle Vášho přání. Dále nabízíme různe světelní girlandy, závěsy, svetelní kabely rúzních efektú, výrobky z umělého jehličí, plastové koule, ozdobné mašle různych velkostí, případně i samotný materiál pro výrobu vlastních světelních dekorácí.

Vzhledem na to, že většinou jde o produkty vyráběné "na zakázku", je nevyhnutný určitý čas (cca 2-4 tejdne) na výrobu a následnou distribuci (a montáž). Proto Vás žádáme, aby ste se na nás obrátili včas, hlavně v případe speciálních požadavek. V současnosti vám kromě všeho nabízíme novinku v naší nabídce, kterými jsou světelné dekorace Snowfall a Snowball.